Akce v MŠ I - 2. pololetí 2016/2017

03/07/2017

Co se děje v MŠ I

V naší školce se sluníčko stále směje a každý měsíc se něco děje. A jinak tomu nebylo ani od letošní zimy do jara. S malými divadélky jsme se vydali za pohádkami a děti poznávaly různé druhy loutek. U pohádek jsme zůstali i při návštěvě místní knihovny a při karnevalovém veselí, kde děti soutěžily a tančily. S akcemi se za poslední půlrok roztrhl pytel. Děti předvedly své výtvarné umění při výrobě velikonočních přání. Předškoláci navštěvovali vzdělávací program Bílé Karpaty, kde tentokrát nahlédli do života hmyzu, také se podívali do hvězdárny ve Veselí nad Moravou. Za menšími dětmi přijelo do školky velké planetárium, které se jim moc líbilo. S blížícím se koncem školního roku děti na zahradě oslavily Den dětí různými soutěžemi, na výletě v Dinoparku a Zoo Vyškov chodily po stopách dinosaurů. Podívali jsme se i do bzeneckého zámku na pávy a kačenky, kde děti hledaly schovaný poklad. Na závěr školního roku byli naši předškoláci pasováni na školáky. A tímto pomalinku končí náš letošní pohádkový školní rok a už se těšíme na prázdniny a na další dobrodružství, která nás čekají v následujícím školním roce.

Kolektiv MŠ I.