Barevný podzim v Jablíčkách - MŠ I

27/10/2021

Barevný podzim v Jablíčkách

Během měsíce října jsme si všichni v Jablíčkové třídě užili mnoho různých aktivit spojených s nástupem podzimu - výtvarné činnosti s draky, dýněmi, plody naší zahrádky, barevnými listy, poznávání barev kolem sebe, poznávání různých plodů (kaštany, žaludy). Děti oslavily i svátek s dýněmi, pekly z lineckého těsta cukroví a zdobily jej.  Proběhlo také Řepování: pohádka O Řepě – všichni ji dobře známe, a tak jsme si ji s dětmi zahráli jako divadlo pro menší kamarády, vyrobily a nabarvily řepu z papíru a také si pochutnaly na pomazánce z červené řepy, kterou jim p. kuchařky připravily. Na školkové zahradě trávíme hodně času, hrajeme si s barevným listím, skládáme z nich obrázky, ale hlavně máme nainstalovány nové průlezky pro děti, ze kterých mají děti velkou radost. Už nyní se těšíme, co nám přinesou další dny.

Třída Jablíček