Bramboriáda v MŠ I

06/10/2022

Bramboriáda v MŠ I

Z vyoraných polí se do naší školky zakutálely brambory pro radost našich dětí a nás všech. O bramborách se zpívalo, veršovalo, ochutnávali jsme je, napekli jsme z nich, a tak jsme na ně pozvali i rodiny našich dětí. Krásného podzimního odpoledne jsme na zahradě školky uspořádali bramboriádu plnou dobrot z brambor, her, zábavy a hlavně radosti, že můžeme trávit čas společně. Nechybělo ani příjemné posezení u ohně se špekáčky. Těšili jsme se z povedeného počasí, hojné účasti a radostných tváří dětí, které si z bramboriády odnášely zaslouženou výhru s diplomem, a hlavně plná bříška.

Ještě jednou děkujeme za vaše bramborové příspěvky, vaši milou společnost a již teď se těšíme na další společně strávený čas.

Kolektiv učitelek z MŠ I