Březen - měsíc knihy v MŠ III

07/05/2019

BŘEZEN – MĚSÍC KNIHY

V měsíci březnu jsme zavítali za pohádkou do knihovny ve Bzenci. Paní knihovnice Jitka Navrátilová se už na nás těšila a měla pro děti tentokrát připravenou pohádku „ O ošklivém káčátku“. Ten, kdo pozorně poslouchal, znal odpovědi na hádanky, které měla paní knihovnice nachystané. Děti si mohly za odměnu prohlédnout dětské knížky, leporela a časopisy. Znovu jsme se přesvědčili, že každá chvíle s knížkou stojí za to. Nejde jen o to dát do ruky dětem knížku, ale hlavně jim ji musíme číst. Každá chvíle, kterou strávíme s dítětem a s knížkou, je to nejlepší, co dítěti můžeme dát. Máme radost, že i rodiče našli cestu do místní knihovny a společně s dětmi vybírají a čtou knížky. Děkujeme paní Navrátilové za příjemné dopoledne a těšíme se na další návštěvu.

Radka Holková, Ivona Tomaštíková – MŠ III. město