Hledání Velikonočního pokladu, MŠ I., Jablíčka

13/04/2022

HLEDÁNÍ VELIKONOČNÍHO POKLADU

Zajíček  nám ukryl na cestě do  malebné přírody místních vinohradů velikonoční poklad. Poklad mohly děti nalézt pouze po splnění úkolů, které jim zajíček zanechal. Šli jsme po cestě vyznačené barevnými fáborky.

Za úkol měly děti odhalit jednotlivá stanoviště šesti barevných vajíček, kde byly uschovány úkoly. Lovci pokladů museli nejen počítat, ale také pojmenovat dny v pašijovém týdnu,  velikonoční zvířátka a jiné zajímavosti o Velikonocích. Jednotlivé úkoly byly rozděleny pro menší a větší děti. Po splnění zadaných úkolů, děti našly poklad. Byla to velká událost, protože v něm byly  sladkosti. Podle fotografií je vidět, že výprava za pokladem byla pro děti zábava.

Třída jablíček, MŠ I.