MŠ III v Buchlovicích

02/10/2019

VÝLET DO ZÁCHRANNÉ STANICE BUCHLOVICE

V měsíci září jsme se vypravili do záchranné stanice volně žijících živočichů v Buchlovicích. Záchranná stanice je místem, kde lidé pečují o živočichy v nouzi, kteří by v přírodě jinak nepřežili. I běžný člověk může svým chováním a zodpovědným přístupem k přírodě usnadnit práci lidem v záchranné stanici. Děti měly tak možnost vidět volně žijící zvířata, seznámit se s jejich léčbou a každodenním krmením. Organizace na záchranu zvířat v nouzi vznikla v roce 2003 a je členem Národní sítě záchranných stanic České republiky.

MŠ III. – Kasárna 500, Bzenec

Radka Holková, Miroslava Minksová, Ivona Tomaštíková