MŠ Pastelka - Školka plná dětí

28/05/2021

ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ

Můžeme si říci takový obyčejný den v týdnu, téměř konec týdne, jeden takový čtvrtek. Ovšem ne pro děti. Děti mají ten dar vidět vše krásné kolem nás. Jsou neustále plné elánu, radosti a smíchu. Každý den jim přináší něco nového, něco co jim třeba časem připomene vzpomínku na MŠ. Některé děti po prázdninách už půjdou do školy, k nám se budou vracet ukazovat své první školní úspěchy a ty menší po prázdninách znovu přivítáme. Je radost se dívat na školku plnou šťastných dětí, je potěšení s nimi zpívat, malovat, tančit, cvičit. A i taková zahrada přináší plno nadšení. Kluci si zahrají fotbal, holčičky uvaří něco dobrého a ti nejmenší se rádi přidají. Školka plná dětí, do které se děti těší a chodí rády, je tou největší odměnou pro každou paní učitelku.

Radka Holková, Ivona Tomaštíková MŠ III. Pastelka