Poly dumá nad Sluníčkem - Ekologie, MŠ I.

03/05/2022

POLY DUMÁ NAD SLUNÍČKEM

Koncem dubna do naší Mateřské školy I. opět zavítali lektoři ze Vzdělávacího a informačního střediska Bílé Karpaty. Tentokrát s naučným ekologickým programem s názvem „Poly dumá nad Sluníčkem“. Děti se formou her seznámily s naší sluneční soustavou, oběžnou dráhou, měsícem; zahrály si na jednotlivé planety, které obíhaly okolo své oběžné dráhy. Společně si povídali o sluneční energii a její využití v praxi; pouštěli si malá autíčka na baterie, které využívaly sluneční energii. Hráli si se stínem a světlem, vytvářeli obrazce ve stínech, povídali si o duze a jejích barvách, hráli si s barvami.

Hodinový program byl plný užitečných informacích o našem světě a sluneční soustavě a také plný skvělých her, které děti naprosto nadchly. Všichni se moc těšíme až k nám opět zavítají s novou, neméně zábavnou a zajímavou lekcí.

Kolektiv MŠ I.