Škola volá - Pastelka MŠ III

14/05/2021

ŠKOLA VOLÁ

Uběhlo to jako voda, rok s rokem se sešel a máme tu velké loučení. Loučení s dětmi, kteří se po prázdninách stanou už školáci. Když přišly do školky, někteří z nich utíraly slzičky po mamince, naučily se za tu dobu spoustu nových věcí a našly si tu své kamarády. Dnes, kdy už znají barvy, umí stříhat nůžkami, krásně zpívají a recitují, malují, zvládají jíst příborem, dokonce umí svoji adresu bydliště, dnes jsou připravení jít zase dál a učit se číst, počítat, naslouchat novým informacím. My, jim na jejich nové životní cestě přejeme mnoho úspěchů a jako vždy budeme moc rádi, když se za námi přijdou co by už školáci podívat. Tak kluci a holky, hodně štěstí a vítr do plachet!

Radka Holková, Ivona Tomaštíková MŠ III. Pastelka