Slunečné a krásné září - Kuřátka MŠ I

15/10/2021

Slunečné a krásné září – malým výletům se daří

V měsíci září jsme s dětmi v kuřátkové třídě využili krásného slunečného počasí a pravidelně jsme každou středu vyráželi na výlet po dětských hřištích a bzeneckých památkách. Společnými silami jsme zvládli vyšlapat kopec na bzeneckou Kapličku sv. Šebestiána a Floriána, odkud je krásný výhled na celé město a přilehlé okolní vesnice. Vyšli jsme se podívat do zámeckého parku a zamávat čápům v hnízdě na komíně. Zašli jsme si pohrát na dětské hřiště za Coop prodejnou v Olšovci a na dětské hřiště za Penny. Na všech hřištích se dětem moc líbilo, byly nadšené z jiných průlezek, než jaké máme na školní zahradě. Na hřištích je vidět, že jsou krásné a udržované.

Kuřátková třída