Šťastné shledání dětí - Jablíčka MŠ I

06/05/2021

Duben v Jablíčkové třídě

Dne 12. dubna se opět ozýval dětský smích a radost ze setkání ve třídě. Děti se na sebe velmi těšily a užívaly si každou společnou chvilku ve hrách a povídání.  Do činností a aktivit se zapojovaly se zájmem a nadšením. Povídali jsme si nejen o domácích zvířatech a mláďatech, ale i změnách v přírodě vlivem počasí. Podnikli jsme vycházku ke Kapli sv. Floriána a sv. Šebestiána. Cestou jsme určovali názvy kvetoucích kytiček, stromů a hmyzu.  Výhled do okolí byl pěkný a město jsme měli jako na dlani. Také vycházka do Dubové aleje, v lokalitě Horní písky, byla pro některé děti velkou neznámou. Každé ráno po příchodu do školky sledujeme, co se děje v čapím hnízdě nového. Děti se zájmem pozorují život čápů . I na zahradě mají děti vyžití . Jezdí na koloběžkách, odrážedlech, hrají florbal, fotbal, zdolávají průlezky a jiné hry. Kdo z nás by si nevzpomenul na skákání panáka, míčovou školku.  Konec dubna jsme zakončili Rejem čarodějnic. Ve třídě jsme pro děti měly připravené zábavné hry, řešení hádanek a plnění zábavných úkolů.  Dopoledne bylo velmi příjemné a děti si odnesly spoustu zajímavých zážitků.

Třída Jablíček