Velikonoční jarmark, MŠ I.

07/04/2022

Velikonoční jarmark

Týden před Velikonocemi jsme společně s dětmi, rodiči a všech přátel mateřské školy I. přivítali příchod jara na Velikonočním jarmarku na zahradě školky. Děti si pro rodiče připravily krátké vystoupení s velikonočními a jarními písněmi a básněmi, po kterém následoval velikonoční jarmark, kde si mohli za dobrovolný příspěvek vybrat nejrůznější výrobky – zajíček z ručníčku, malý zajíček se sladkým překvapením, papírová slepička na zavěšení, zajíček jako zápich do květináče, sáček cukroví, háčkované kabelky či sponky do vlasů a mnoho dalšího.

Počasí nám přálo, sluníčko nás hřálo, a tak si rodiče společně s dětmi užívali, hráli a dováděli na školní zahradě. Bylo to moc příjemné odpoledne. Peníze, které se nám podařilo vybrat budou použity na společné akce v MŠ.

Všem zúčastněným ze srdce děkujeme.

Kolektiv MŠ I.