Zimní olympiáda v MŠ I

05/03/2018

Naši MŠ I navštěvuje 103 dětí. Každý den je pro děti připraven zajímavý program, kdy je každé dítě zábavnou a hravou formou rozvíjeno na základě jeho individuálních a věkových možností.

Letos jsme se rozhodli uspořádat zimní olympiádu. Celý týden jsme se důkladně připravovali – děti poznávaly zimní sporty, vyráběly pochodeň, brusle, lyže, malovaly olympijské kruhy a seznamovaly se s cizími zeměmi. Nejvíce jsme se však těšili na páteční dopoledne, kdy v tělocvičně MŠ propukla pravá zimní „šmoulympiáda“. Děti si zahrály hokej, „curling“, vyzkoušely si jízdu na plastových lyžích a nechybělo ani „krasobruslení“ s barevnými šátky. Abychom v dětech ještě více podpořily "sportovního ducha", ocenili jsme jejich snahu také medailemi.

Kolektiv MŠ I