Další velký úspěch Terezky Sečkařové

10/10/2018

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

níže přetiskujeme dopis od paní Mgr. Váňové, který přišel na adresu naší školy. Děkujeme za něj, Terezce moc blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v její sportovní kariéře!!!

Dobrý den,

rádi se s Vámi podělíme o úspěch Vaší žákyně Terezy Sečkařové z 8.B, která se ve dnech 05-07.10.2018 zúčastnila mistrovství České republiky FISAF CZ ve sportovním aerobiku v Praze.

Tereza Sečkařová je v letošním roce benjamínkem v nejvyšší výkonnostní třídě závodního aerobiku FISAF CZ I. VT v kategorii kadet 11-13 let, ale hned v prvním roce se v této soutěži umísťuje na předních místech závodního pole. Tereza Sečkařová si spolu se svým týmem odvezla z mistrovství České republiky krásné 3. místo, získala bronzovou medaili a titul 2. vicemistryně ČR 2018. V individuální kategorii kadet ženy se pak celorepublikových bojů musela vzdát kvůli vleklému zranění kolena, dala přednost svému týmu, přičemž by jistě v kategorii jednotlivců určitě bojovala o umístění v první desítce.

Tereza trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (1. místo v TOPTEN klubů v ČR FISAF CZ) a svými letošními skvělými výkony vzorně reprezentuje Českou republiku, Základní školu Bzenec a město Bzenec.

Věříme, že i pro Vaši školu je to velká radost.

Mgr. Monika Váňová

MV Team Univerzity Tomáše Bati