Další velký úspěch Terezky Sečkařové

10/10/2018


Vážení návštěvníci našich webových stránek,

níže přetiskujeme dopis od paní Mgr. Váňové, který přišel na adresu naší školy. Děkujeme za něj, Terezce moc blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v její sportovní kariéře!!!

 

Dobrý den,

rádi se s Vámi podělíme o úspěch Vaší žákyně Terezy Sečkařové z 8.B, která se ve dnech 05-07.10.2018 zúčastnila mistrovství České republiky FISAF CZ ve sportovním aerobiku v Praze.

Tereza Sečkařová je v letošním roce benjamínkem v nejvyšší výkonnostní třídě závodního aerobiku FISAF CZ I. VT v kategorii kadet 11-13 let, ale hned v prvním roce se v této soutěži umísťuje na předních místech závodního pole. Tereza Sečkařová si spolu se svým týmem odvezla z mistrovství České republiky krásné 3. místo, získala bronzovou medaili a titul 2. vicemistryně ČR 2018. V individuální kategorii kadet ženy se pak celorepublikových bojů musela vzdát kvůli vleklému zranění kolena, dala přednost svému týmu, přičemž by jistě v kategorii jednotlivců určitě bojovala o umístění v první desítce.

Tereza trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (1. místo v TOPTEN klubů v ČR FISAF CZ) a svými letošními skvělými výkony vzorně reprezentuje Českou republiku, Základní školu Bzenec a město Bzenec.

Věříme, že i pro Vaši školu je to velká radost.

 

Mgr. Monika Váňová                                                               

MV Team Univerzity Tomáše Bati

 

FotogalerieNaše škola je zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj, vzděláváníNaše škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem