Informace k provozu školy, vyhlášení dnů volna

16/12/2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v souvislosti s Opatřením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR ze dne 15. prosince 2020 je posledním dnem výuky v tomto kalendářím roce pátek 18. prosince 2020. Pondělí 21. 12. a úterý 22. 12. stanovuje ministerstvo pro žáky jako volné dny (v provozu tedy nebude ani školní družina). Opětovně by se měli žáci vrátit do školy 4. ledna 2021 - pokud nebude v průběhu svátků stanoveno jinak, pokračujeme ve stávajícím režimu, tedy 1. stupeň a 9. ročníky prezenčně, 6. - 8. ročníky by měly pokračovat ve střídavé výuce - prezenčně začnou třídy 6.B, 7.B a 8.B; žáci 6.A, 7.A a  8.A  budou mít výuku distanční. Podrobnosti k Opatřením MŠMT čtěte zde a zde.

Přejeme Vám všem klidné prožití vánočních svátků a věříme, že se v novém roce všichni  ve zdraví opět setkáme.

Mgr. Bc. Jiří Adamec, ředitel školy

PhDr. Ilona Tranžíková, zástupkyně ředitele