Informace pro rodiče dětí mateřských škol - aktualizováno - uzavření MŠ od 23.3.2020

11/03/2020

11.3.2020:

Vážení rodiče,

jak jsme Vás již včera informovali, v současné době zůstává provoz mateřských škol beze změny. Ponecháváme na Vašem uvážení, zda děti do školky pošlete; pokud máte možnost zajistit si hlídání, doporučujeme, aby děti zůstaly doma. Současně Vás informujeme, že až do odvolání nebudou probíhat edukativní skupinky pro předškoláky. Sledujte prosím tyto webové stánky, na nichž se Vám budeme snažit poskytovat aktuální informace.

16.3.2020:

Po dohodě se zřizovatelem zůstávají mateřské školy nadále otevřeny. Upozorňujeme rodiče, že až do odvolání nebudou probíhat kroužky logopedie a angličtiny pro nejmenší.

18.3.2020:

Na základě rozhodnutí zřizovatele budou mateřské školy od pondělí 23.3.2020 až do odvolání uzavřeny. Potvrzení pro rodiče - nárok na ošetřovné - je možné vyzvednout na sekretariátě základní školy (Olšovská 1428) v pracovní dny mezi 8.00 a 13.00 hodinou.