Terezka Sečkařová druhá na mistrovství Evropy!

06/06/2019


TEREZKA SEČKAŘOVÁ A JÁCHYM HANÁK 

JUNIORŠTÍ VICEMISTŘI EVROPY 2019 VE SPORTOVNÍM AEROBIKU

 

Krakov, Polsko: ve dnech 30. května – 1. června 2019 se celkem 9 závodníků klubu sportovního aerobiku MV TEAM UTB Zlín zúčastnilo Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku FISAF a ze 7 startů přivezli celkem 7 medailí, 2 zlaté, 4 stříbrné a 1 bronzovou.

Terezka Sečkařová, žákyně 8. B ZŠ Bzenec, spolu se svým závodním partnerem Jáchymem Hanákem z Luhačovic v sobotu 1. června 2019, v konkurenci evropských závodních špiček v kategorii DUO ve věku 14-16 let, společně vybojovali titul juniorští vicemistři Evropy 2019.

Na tento evropský šampionát je možné se nominovat na základě špičkových výsledků několika závodů v České republice, a to umístěním vždy do 3. místa. Terezka a Jáchym spolu závodí první sezónu a příprava probíhala 4x týdně od listopadu minulého roku v domovském závodním klubu ve Zlíně.

Získaný titul juniorských vicemistrů Evropy 2019 je velmi cenný a jako nováčci v této konkurencí nabité kategorii jej vybojovali nejen díky náročné a poctivé tréninkové přípravě, ale i díky tomu, že závodí srdcem!

Terezka tak úspěšně reprezentovala jak Českou republiku, Zlínský a Jihomoravský kraj, tak i město Bzenec, Základní školu Bzenec a svůj domovský klub MV TEAM UTB Zlín.

 

Mgr. Monika Váňová, trenérka 

MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín

                                                                                                         

Ve Zlíně dne 4. června 2019

FotogalerieNaše škola je zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj, vzděláváníNaše škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem