Terezka Sečkařová druhá na mistrovství Evropy!

06/06/2019

TEREZKA SEČKAŘOVÁ A JÁCHYM HANÁK

JUNIORŠTÍ VICEMISTŘI EVROPY 2019 VE SPORTOVNÍM AEROBIKU

Krakov, Polsko: ve dnech 30. května – 1. června 2019 se celkem 9 závodníků klubu sportovního aerobiku MV TEAM UTB Zlín zúčastnilo Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku FISAF a ze 7 startů přivezli celkem 7 medailí, 2 zlaté, 4 stříbrné a 1 bronzovou.

Terezka Sečkařová, žákyně 8. B ZŠ Bzenec, spolu se svým závodním partnerem Jáchymem Hanákem z Luhačovic v sobotu 1. června 2019, v konkurenci evropských závodních špiček v kategorii DUO ve věku 14-16 let, společně vybojovali titul juniorští vicemistři Evropy 2019.

Na tento evropský šampionát je možné se nominovat na základě špičkových výsledků několika závodů v České republice, a to umístěním vždy do 3. místa. Terezka a Jáchym spolu závodí první sezónu a příprava probíhala 4x týdně od listopadu minulého roku v domovském závodním klubu ve Zlíně.

Získaný titul juniorských vicemistrů Evropy 2019 je velmi cenný a jako nováčci v této konkurencí nabité kategorii jej vybojovali nejen díky náročné a poctivé tréninkové přípravě, ale i díky tomu, že závodí srdcem!

Terezka tak úspěšně reprezentovala jak Českou republiku, Zlínský a Jihomoravský kraj, tak i město Bzenec, Základní školu Bzenec a svůj domovský klub MV TEAM UTB Zlín.

Mgr. Monika Váňová, trenérka

MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín