Terezka Sečkařová třetí na mistrovství světa!

18/10/2019

Terezka Sečkařová vybojovala bronzovou medaili

na MISTROVSTVÍ SVĚTA!

Ve dnech 10. až 12. října 2019 se Terezka Sečkařová v Holandském Leidenu zúčastnila Mistrovství světa ve sportovním aerobiku. Tuto účast si vybojovala na několika nominačních závodech v České republice a to umístěním vždy do třetího místa.

Terezka, žákyně 9. B ZŠ Bzenec, reprezentovala jak Českou republiku, tak Základní školu Bzenec, město Bzenec a samozřejmě i svůj domovský klub MV TEAM UTB Zlín.

Závody probíhaly ve čtvrtek a v pátek vyřazovacími koly a v sobotu finálovým kolem.

Finálové závody se konaly v sobotu vpodvečer. Terezka spolu se svým závodním partnerem Jáchymem Hanákem v konkurenci světových závodních špiček v kategorii junior DUO vybojovali  drahocenný bronz a titul II. VICEMISTŘI SVĚTA PRO ROK 2019!

Terezka s Jáchymem zabodovali také ve dnech 5. až 6.10 2019 na MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ve sportovním aerobiku, kde vybojovali rovněž úžasné 3. místo a titul  II. VICEMISTŘI ČR PRO ROK 2019.

Velmi děkuji za maximální podporu ze strany vedení školy i jednotlivých pedagogů.

Mgr. Monika Váňová, trenérka

MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín

(z Mistrovství světla v Holandsku náš klub letos přivezl 2 zlaté medaile a tím 2x titul Mistři světa, 4x stříbro a 2x bronz. A tím zaznamenal fantastický úspěch, protože všichni závodníci získali cenné kovy!)

Ve Zlíně dne 17.10.2019