Terezka Sečkařová třetí na mistrovství světa!

18/10/2019


 

Terezka Sečkařová vybojovala bronzovou medaili

na MISTROVSTVÍ SVĚTA!

 

 

Ve dnech 10. až 12. října 2019 se Terezka Sečkařová v Holandském Leidenu zúčastnila Mistrovství světa ve sportovním aerobiku. Tuto účast si vybojovala na několika nominačních závodech v České republice a to umístěním vždy do třetího místa.

Terezka, žákyně 9. B ZŠ Bzenec, reprezentovala jak Českou republiku, tak Základní školu Bzenec, město Bzenec a samozřejmě i svůj domovský klub MV TEAM UTB Zlín.

Závody probíhaly ve čtvrtek a v pátek vyřazovacími koly a v sobotu finálovým kolem.

 

Finálové závody se konaly v sobotu vpodvečer. Terezka spolu se svým závodním partnerem Jáchymem Hanákem v konkurenci světových závodních špiček v kategorii junior DUO vybojovali  drahocenný bronz a titul II. VICEMISTŘI SVĚTA PRO ROK 2019!

 

Terezka s Jáchymem zabodovali také ve dnech 5. až 6.10 2019 na MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ve sportovním aerobiku, kde vybojovali rovněž úžasné 3. místo a titul  II. VICEMISTŘI ČR PRO ROK 2019.

 

Velmi děkuji za maximální podporu ze strany vedení školy i jednotlivých pedagogů.

 

 

Mgr. Monika Váňová, trenérka

MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín

(z Mistrovství světla v Holandsku náš klub letos přivezl 2 zlaté medaile a tím 2x titul Mistři světa, 4x stříbro a 2x bronz. A tím zaznamenal fantastický úspěch, protože všichni závodníci získali cenné kovy!)

                                                                                                          Ve Zlíně dne 17.10.2019

 

 

FotogalerieNaše škola je zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj, vzděláváníNaše škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem