Třídní schůzky - 15. 11. 2021

02/11/2021

Třídní schůzky se uskuteční v pondělí 15. listopadu 2021 od 17.00 do 19.00 hodin v  jednotlivých třídách. Do budovy mohou vstoupit pouze ti zákonní zástupci, kteří splňují aktuálně platné podmínky: O - T - N (očkování, testování, prodělaná nemoc), povinné  je použití ochanného prostředku - respirátoru. Zákonní zástupci, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, si mohou dohodnout online konzultaci (telefonickou, MS Teams) s jednotlivými vyučujícími prostřednictvím "Školy online."

Samotným třídním schůzkám bude předcházet plenární zasedání SRPŠ - od 16.30 hodin v jídelně školy.

aktualizováno 11. 11.: Původně plánovaná schůzka pro rodiče žáků 9. ročníků ohledně přijímacího řízení na střední školy se uskuteční online způsobem ve čtvrtek 18.11. v 16.00 - bližší informace budou rodičům sděleny prostřednictvím "Školy online." Rovněž jsou zrušeny návštěvy náborářů - zástupců středních škol.

Děkujeme za pochopení!