Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže

16/04/2018

Vyhodnocení výtvarné soutěže

V rámci projektu Celé Česko čte dětem jsme v naší škole na začátku druhého pololetí vyhlásili  výtvarnou soutěž s literární tematikou s názvem: Můj oblíbený knižní hrdina.

Úkolem žáků bylo ztvárnit svou oblíbenou literární postavu. Kreslit měly děti doma, ve svém volném čase, použít mohly libovolnou výtvarnou techniku.

K datu končení soutěže, 6. dubnu, se sešlo více než padesát výkresů, ze kterých porota vybrala ty nejlepší v každé kategorii.

Vyhlášení výsledků proběhlo 16.4.2018, autoři vítězných prací obdrželi diplomy a ceny v podobě krásné knihy. Všechny zúčastněné práce budou vystaveny v prostorách školy.

Hlavní koordinátorkou soutěže byla paní učitelka Mgr. Klára Těthalová, které patří velké poděkování. I touto akcí se naše škola připojila ke Světovému dni knihy připadajícímu na 23. duben.

Výtvarně – literární soutěž 2017/2018, vyhodnocení

I. Kategorie (1. - 3.ročník)

1. místo – Alena Uličná (3.B)

2. místo -  Johana Týnovská ( 3.A)