Mistrovství v jojování

13/02/2017

Mistrovství ŠD v JOJOVÁNÍ

Má za sebou tisíciletou historii, patří mezi nejstarší hračky světa.

Každý to zná a někdy zkusil. Kolečko na šňůrce běhá nahoru a dolů. Ale kolikrát to dokážete? V družině jsme vyhlásili soutěž, kterou jsme kvůli chřipkovému období dvakrát posunuli. Ale vyplatilo se. Mohli jsme déle trénovat. A pak to konečně přišlo – MISTROVSTVÍ  V  JOJOVÁNÍ.  Děti byly rozděleny do dvou kategorií podle tříd. Každý měl tři pokusy. A výsledek?

I. kategorie (1. třída)                   1. místo        Broňa Juřena

2. místo        Vojta Marčík

3. místo        Zuzka Skřivánková

II. kategorie (2.a 3. třída)           1. místo        Nela Beránková

2. místo        Lukáš Pavelka

3. místo        Nela Kostrhounová

Absolutním vítězem se stal Broňa Juřena s výsledkem 138.

Všem moc gratulujeme.

Takovou soutěž si můžete uspořádat s dětmi i doma. Nezapomeňte ale, že soutěžíte s mistry.

Mgr. Ludmila Sotolářová, ved. ŠD