Už vím, jak ... si vyzdobit dům na Vánoce

20/12/2019

Další projektové odpoledne proběhlo v době adventu.Tentokrát jsme se dozvěděli, jak si můžeme vyzdobit dům na Vánoce. V prezentaci jsme  zjistili, že barvy letošních Vánoc jsou bílá a fialová. Prohlédli jsme si vánoční ozdoby ze skla, z dřeva, z korálků, háčkované, slaměné i z papíru. Viděli jsme nejrůznější originální stromečky. Prohlédli jsme si návrhy, jak vyzdobit dveře, okna, pokoj a jak prostřít vánoční stůl. Podívali jsme se i na to, jak se připravují na Vánoce ve světě. A teď už také víme, kde končí stromečky po Vánocích.

Jak si vyrobit adventní věnec a svícen nám přišla ukázat paní Martina Tvarůžková. Na fotkách je vidět, že přestože dětem nechala prostor na tvoření, její vedení udělalo z našich pokusů krásnou výzdobu a za to jí děkujeme.