Vyber si své povolání iii - tanečník

06/12/2017

Vyber si své povolání III.

TANEČNÍK

Ne vždy musí být povolání jen pouhým zaměstnáním, klidně může být i zábavou. To zjistily i děti ze III. a IV. školní družiny při prezentaci o povolání TANEČNÍK v rámci celoročního projektu "Vyber si své povolání". Děti se dozvěděly, že existuje spousta druhů tanců, kde mohou tančit jednotlivci, páry, ale i celé skupiny. V kvízu poznávaly typické oblečení tanečníků různých tanců. Na závěr jsme se přesunuli do školní tělocvičny, kde nás čekala slečna Milina Veprentsová, která tanec vystudovala a nyní ho učí na umělecké škole. S dětmi si zahrála pohybovou hru, naučila je zombie tanec na píseň Thriller od Michaela Jacksona a odpověděla na všechny zvídavé dotazy dětí. Bylo to příjemné odpoledne, které si děti užily, a kdo ví? Třeba mezi nimi roste slavný tanečník.