Zprávy ze ŠD III.

09/12/2013

Česká nej…

Měsíc listopad jsme ve školní družině věnovali zvířátkům. O zvířátkách jsme si povídali, zvířátka jsme kreslili i vyráběli.

Také jsme si vyprávěli o zvířátkách žijících u nás. A vytvořili jsme si žebříček těch nej…!

Zjistili jsme například, které zvířátko je u nás největší a které nejmenší, jak se jmenuje největší ryba či které zvíře je nejlepším rybářem. Také jsme si řekli, na která zvířata si musíme dát pozor, protože patří k těm jedovatým. Rovněž jsme se dověděli, že největší motýl v Evropě žije u i nás, víme, která nebezpečná šelma na nás může číhat v lese … a vůbec jsme se dověděli spoustu zajímavých informací o zvířátkách žijících v naší zemi.

Školní družina v bazénu

Od října začaly opět děti ze školní družiny každou středu navštěvovat školní bazén. Na každé plavání se děti velmi těší a podle několika fotografií můžete vidět, jak si děti plavání užívají.