Mc Donalds Cup - soutěž ve fotbalu

10/05/2012

OKRSKOVÉ KOLO Mc Donalds Cup (Vlkoš 25. dubna 2012)

Mladší žáci (1.- 3. třída) vyhráli zápasy s týmy Vracova, Vnorov a Vlkoše, získali 1. místo a postoupili do okresního finále v Hroznové Lhotě (3.5.2012).

Starší žáci (4.-5. třída) se snažili získat cenné body, vyhráli nad týmy Hodonína a Vracova, prohráli s Vlkošem a Miloticemi. Získali 3. místo.

OKRESNÍ FINÁLE Mc Donalds Cup (Hroznová Lhota 3. května 2012)

Ve čtvrtek 3. května 2012 se uskutečnilo finále ve fotbale McDonalds Cup. Naši mladší žáci postoupili do finále z okrskového kola ve Vlkoši. Vyhráli zápasy s týmy Hroznové Lhoty, Dolních Bojanovic, Hodonína, ale poslední zápas byl náročný, prohráli jsme s týmem Veselí n. Moravou. I když Veselí n. Mor. taky 1x prohrálo, rozhodoval vzájemný zápas, proto jsme skončili na 2. místě. Jen o vlásek nám uniklo krajské finále v Brně.

Ale chlapci hráli výborně, takže si zaslouží poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování si zaslouží také paní učitelka PaedDr. Miroslava Kosířová, která spolu s trenéry p. O. Okénkou a D. Růžičkou žáky na soutěž připravovala!