Soutěž v aerobiku

10/05/2012

V sobotu 5. května 2012 dopoledne proběhla v tělocvičně ZŠ a MŠ Bzenec soutěž v aerobiku. Soutěžící byli rozděleni do tří kategorií - I. kategorie (do 7let), II. kategorie (8-10 let), III. kategorie (11-15 let).

Ve všech kategoriích předcvičovala cvičitelka Vendula Šmídová. O přestávkách mohli diváci vidět vystoupení Piráti, One, two, three (kroužek při ZŠ Bzenec), mažoretky Sedmikrásky z Veselí n. Moravou, Zumbu (Těmice), moderní gymnastiku (Veselí nad Moravou), vystoupení dívek z TJ Sokol Bzenec a módní přehlídku sportovních modelů p. J. Andrýskové. V programu byla zařazena i soutěž Miss Macarena, při které se dívky velmi snažily.

Cílem této soutěže bylo podpořit rozvoj sportovní aktivity u dětí. Aerobik, stejně jako jiné sporty, zlepšuje náladu, kondici, sebevědomí a imunitu. Je zdrojem skvělého aktivního odpočinku.

SPONZOŘI:
Městský úřad Bzenec, SRPŠ při ZŠ a MŠ Bzenec, RM trans R. Maléř, p. T. Lagová, Stavebniny Hapla, WIKY s.r.o, papírnictví PÁJA, ONYX Klenoty, prodejna COOP Bzenec, Sádrointeriér P. Šmach, p. Petr Trlida, SCANIA, Květinářství JASMÍNA D. Třísková, EXCALIBUR Bzenec

Výsledky soutěže:

I.kategorie: Tereza Sečkařová
II.kategorie: Aneta Jemelíková
III.kategorie: Johana Novotná

Děkuji sponzorům a všem, kteří se podíleli na organizaci této sportovní akce.