Beseda s paní spisovatelkou

19/11/2018

Setkání s paní spisovatelkou

Dne 5. září 2018 proběhla na naší škole velmi úspěšná beseda s paní spisovatelkou

Barborou Vajsejtlovou. Paní Vajsejtlová žije v Praze, píše dětské knihy pod záštitou nakladatelství Albatros.

V loňském školním roce si žáci druhých tříd společně četl knihu této spisovatelky „Ať jsou velcí zase malí“. Kniha se dětem velmi líbila, a to nás ispirovalo k tomu, abychom paní spisovatelku oslovili a požádali ji o návštěvu u nás ve Bzenci.

Paní Vajsejtlová za námi opravdu přijela a během dvou dnů uskutečnila jednotlivé besedy s dětmi od prvních po čtvrté třídy.  Děti seznámila i se svou novou knihou „Velký závod

a vyprávěla o tom, jak kniha vzniká, kde bere náměty a mnoho dalších zajímavostí.

Paní Vajsejtlová má za sebou již řadu besed v různých školách a školkách po celé republice a naše děti dostaly velkou pochvalu za svou pozornost, zvídavost, umění naslouchat a komunikovat.

A tak nám přislíbila další spolupráci.

Mgr. Ivana Kunická