Bzenecké vybíjenkářky jsou sedmé v republice!!!

14/06/2018

Republikové finále ve vybíjené 2018

Ve dnech 11.6.-12.6.2018 se žákyně 4.-5. ročníku zaslouženě zúčastnily celorepublikového kola vybíjené pořádaného Asociací školních sportovních klubů. Místem konání a hlavním pořadatelem bylo krásné městečko v malebném podhůří Krkonoš – Pecka. Klání 16 týmů z celé republiky probíhalo během dvou dnů v Kempu Pecka, který leží přímo pod středověkým hradem Pecka. Boj o medaile byl rozložen do dvou dnů. První den byla družstva rozřazena do čtyř skupin a následující den se bojovalo doslova o život v kategoriích 1.-4.místo, 5.- 8.místo, 9.- 12.místo a 13.- 16.místo. Je nutno říci, že všechny týmy podaly vynikající výkony a mnohdy to bylo „o prsa“J.Náš SUPER tým se umístil na úžasném 7.místě. Organizátoři měli vše naprosto skvěle připraveno. I když byl první den velmi náročný, zvládly  jsme i večerní výšlap na hrad Pecka s tajemnou, téměř noční, prohlídkou pouze pro násJ. A my otužilejší jsme si pak ještě krátce huply do krásného bazénu přímo v kempu. Během dvou dnů vládla bezvadná atmosféra a všechny týmy děvčat, přestože byly vlastně soupeřkami, navázaly přátelství, byť bude zřejmě nadále probíhat jen prostřednictvím virtuálního světaJ. Děkujeme holky za super výsledek a medaile!!!

Mgr. Klára Těthalová