Den Dětí - 2022

02/06/2022

Dne 1.6.2022 proběhl v areálu naší školy program, kterým jsme oslavili Den dětí. Pro žáky I. stupně byla připravena stanoviště s různými aktivitami. Jednou z nich, podle dětí „to bylo nejvíc“, byla nafukovací atrakce. V obřím průchozím nafukovacím tunelu se děti opravdu vyřádily. A to nejen žáci I. stupně, ale i žáci stupně II.   Pronájem této atrakce byl dárkem města Bzenec. Chválu sklidila i krásná cvičitelka Bětuška, která neuvěřitelných pět vyučovacích hodin děvčatům předcvičovala zumbu. Chlapci si zase mohli aktivně vyzkoušet kouzlo karate s panem Fialou z Karate klubu Kyjov. Nesmíme opomenout ani bojovou hru na pohádkové téma. Tu si připravili žáci 9.B s paní učitelkou třídní a paní asistentkou. A odměnou za naše sportovní výkony nám byla svačinka v podobě párku v rohlíku.Děkujeme tímto všem, kteří se na přípravě podíleli nejen osobně, ale i finančně. Tedy učitelům základní školy, městu Bzenec a SRPŠ.