Den lesa

11/04/2024

Přestože jsme teprve žáky 8. tříd, měli bychom se začít zabývat otázkou, jakou cestou se vydáme po ukončení základní školy. Mnozí z nás se rozhodnou pro studium na střední škole, ale někteří zvolí učební obor. Rozhodování není vůbec lehké. Pro ty, kteří váhají, nabízí možnost uplatnění SOU gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Přívoz.

Škola si pro nás připravila řadu aktivit, kterými nás chtěla přilákat, abychom se připojili k jejich řadám. Dostali jsme možnost prohlédnout si areál školy, zkusit jízdu na koni, ukázali nám výcvik psů, měření stromů, na řadu přišla řada informací o přírodě, třídění odpadů a také projížďka traktorem. Nechybělo ani aranžování květin.

Byl to příjemně strávený den.  Zda se někdo rozhodne pro tento učební obor, to se ukáže až za rok.