I za humny je krásně - výlet 3. B

01/07/2021

Dne 15.6. jsme my, žáci 3.B, podnikli minivýlet „ za humna“. Vlakem jsme se vydali na výpravu do Veselí nad Moravou. Nejdříve jsme samozřejmě museli nabrat sílu, tak jsme posvačili v krásném veselském parku. A pak už jsme řádili v bludišti, houpali se na houpačce a seznámili se s novými obyvateli parku – párečkem pávů. Poté už jsme kousek popošli a mohli se kochat přímořskou atmosférou nového veselského přístaviště. Odtud se nám opravdu nechtělo! Ale vidina dalších atrakcí v podobě lanových prolézaček v areálu Sokolovny nás poháněla dál. I zde jsme ještě pořád měli sílu a další hodinu jsme se prolézačkám pilně věnovali. No, a když už jsme svačiny zbaštili a síly docházely, posilnili jsme se zmrzlinou, ochladili nožky a ruce ve fontánkách na náměstí Míru, mírně unavení jsme odcházeli na nádraží a hurá zpět k domovu. I když nám letošní situace nedovolila naplánovat ten „ správňácký“ výlet, my jsme si užili i kousek za humny!

Mgr. Klára Těthalová