Mikulášská nadílka 2016

12/12/2016

Mikulášská nadílka

Je to tu. Konečně nastal ten den, na který se těší všichni deváťáci. A my jsme nebyli výjimkou. Ráno, dne 5.12.2016, jsme se všichni setkali ve třídě, kde jsme se začali připravovat. Andělé se převlékali do krásných bílých šatů s křídly, čerti si začernili obličeje pomocí uhlíků a černých barev. Mikuláši si pečlivě studovali Mikulášskou řeč. Po  kosmetických úpravách jsme požádali pana ředitele o dovolení, zda můžeme začít s naší Mikulášskou nadílkou.

A pak to přišlo. Vyrazili jsme do tříd za dětmi, abychom zhodnotili jejich chování, hodné odměnili, méně hodné pokárali a také je trochu postrašili. Mikulášská nadílka probíhala podle vyučujících velmi kultivovaným způsobem, za což jsme byli pochváleni. Za odměnu jsme dostali od paní učitelky třídní něco na zub a pochvalu.

Tímto bych chtěla poděkovat svým spolužákům za krásnou vzpomínku na poslední společný rok na základní škole.

Eliška Novotná, 9.B