Miss aerobik 2017 - Terezka Sečkařová

03/07/2017

MISS AEROBIK ČR 2017  /kategorie 11-13 let/

Terezka Sečkařová

Na jaře 2017 se konala  po celé republice postupová kola soutěže Miss Aerobik 2017. Terezka Sečkařová, žákyně 6. třídy naší školy, si vybojovala postup do semifinále.      24.6.2017 se konalo v Mladé Boleslavi semifinále i finále této soutěže. Terezka  reprezentovala Bzenec a bzeneckou základní školu.   Semifinále se skládalo z třicetiminutového cvičení podle lektora a z představení se porotě ve společenských šatech. Porota vybrala ze soutěžících dívek 10 finalistek. Ty  pak čekala promenáda v šatech a konverzace s moderátorem. Terezka postoupila do finále, kde zvládla všechny disciplíny  na výbornou,  a vybojovala si vytoužený titul Miss Aerobik ČR v kategorii Kadet. Následovalo vyhlášení vítězek soutěže Miss aerobik Kadet, Miss aerobik Junior a Missis aerobik, dekorování a předání cen.

Terezce moc gratulujeme k nádhernému umístění a přejeme jí spoustu skvělých úspěchů i do budoucna!J