Návštěva divadélka Kašpárek

05/10/2018

Prvňáčci na návštěvě u Kašpárka

Tak máme za sebou první společné dobrodružství. Přijali jsme milou nabídku paní Jiřiny Jurasové navštívit bzenecké divadélko Kašpárek. A nelitujeme! Mohli jsme nahlédnout do zákulisí, a to se každému nepoštěstí! Paní Jurasová nám představila Kašpárka,  moc hezky zpívá. Trošku jsme se báli ošklivé a zlé čarodějnice, ale Kašpárek nás nedal. Pan Roman Ostrézí nám ukázal poklad v podobě překrásných loutek. Byly tam všechny pohádkové postavy, na které si jen vzpomenete. Holkám se nejvíce líbily princezny v krásných šatech. Kluci by zase brali krásného draka. Každý měsíc odehrají  členové divadla s těmito loutkami pohádku, na kterou se určitě s rodiči vypravíme. Byl to  moc pěkný a tajemný zážitek! Děkujeme.

Žáci 1.A a 1.B