Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří

12/12/2022

Ve dnech 2. a 3. prosince 2022 se dveře školy otevřely nejen pro žáky a zaměstnance, ale také pro každého, kdo měl zájem prohlédnout si prostory školy, zúčastnit se některé z aktivit, vytvořit vánoční ozdoby, ověřit si znalosti z fyziky, chemie, přírodopisu či vlastivědy, zhlédnout divadlo v angličtině, zazpívat si koledy, prohlédnout výtvarné práce žáků i fotografie let minulých či jen tak posedět v Andělské kavárně při zákusku upečeném některou z paní učitelek či maminek. Během dvou dní přišlo více než tisíc návštěvníků, setkali jsme se s bývalými kolegy i představiteli města. O perfektní organizaci a skvělou atmosféru se postarali učitelé, správní zaměstnanci, členky SRPŠ i žáci samotní. Velké poděkování všem!!!

I. Tranžíková