Plavecké závody 2018

26/11/2018


Okresní kolo soutěže v plavání družstev

 

 

            6. listopadu 2018 se uskutečnilo okresní kolo soutěže v plavání družstev v plaveckém bazénu v Ratíškovicích. Soutěžila čtyřčlenná družstva ve třech kategoriích, vždy zvlášť chlapci a zvlášť děvčata. Žáci naší školy obsadili všechny vypsané kategorie a výsledkově si vedli nadmíru úspěšně.

            V kategorii II pro žáky 3. – 5. ročníku vyhrálo jak družstvo chlapců, tak družstvo děvčat. V kategorii III pro žáky 6. a 7. ročníku družstvo chlapců vyhrálo a družstvo děvčat obsadilo 4. místo. V kategorii IV pro žáky  8. a 9.  ročníku skončilo družstvo děvčat taktéž na čtvrtém místě, družstvo chlapců na místě druhém pouhou sekundu za vítězem ze Strážnice.

            Bohužel postupovou kategorií do krajského kola byla pouze kategorie IV, a tak nám postup a malý kousek unikl. V celkovém součtu všech kategorií jsme se stali vítězi okresního kola.

            Přesto bych chtěl poděkovat všem účastníkům za vzornou reprezentaci školy a všem vyučujícím tělesné výchovy za přípravu žáků na závody.

 

Mgr. Jiří Adamec

FotogalerieNaše škola je zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj, vzděláváníNaše škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem