Ples SRPŠ

31/01/2023

Ples SRPŠ

V sobotu 28. ledna 2023 se uskutečnil jeden ze tří plesů konaných letos v a našem městě, ples Spolku rodičů a přátel školy při základní škole Bzenec.

Jako vždy byl zahájen slavnostním předtančením žáků 9. tříd: jednadvacet tanečních párů předvedlo tanec klasický i moderní, děvčata se proměnila v princezny v bílém, chlapci v mladé gentlemany – a byla to krásná podívaná. Plesu se zúčastnil rekordní počet návštěvníků – všechny vstupenky byly vyprodány. K tanci a poslechu hrála skupina Wind band z Břeclavi, cimbálová muzika Prameň, nechyběla barmanská show, ukázky latinskoamerických tanců, bohatá tombola… a samozřejmě dobrá nálada.

Obrovské poděkování všem organizátorům – obětavým členkám SRPŠ v čele s předsedkyní paní Mgr. Alexandrou Korvasovou, paním učitelkám Mgr. I. Kunické, Mgr. M. Julínkové, Mgr. K. Těthalové, Mgr. M. Kosířové a dalším... za přípravu, nácvik polonézy, výzdob;, všem obětavým maminkám. Ty všechny věnovaly mnoho hodin ze svého volného času tomu, aby se celá akce vydařila. Teď už víme, že se to povedlo! A sluší se dodat, že veškerý výtěžek z plesu bude věnován žákům základní školy.

PhDr. Ilona Tranžíková, Ph.D.