Polonéza 2020

28/02/2020


Dne 25. 1. 2020 se uskutečnil na KD PLES SRPŠ při ZŠ Bzenec. Tento ples zahájili deváťáci (v rekordním počtu žáků 44) slavnostním předtančením. Sál byl obklopen tmou a tréma stoupala. Rozsvícením svíček, se kterými jsme také tančili, zazněly tóny hudby. Také jsme pronesli zahajovací řeč s poděkováním paní učitelkám, které s námi celou choreografii 4 měsíce nacvičovaly: Mgr. Martě Ondryskové a Mgr. Veronice Uhrinové. Velké díky patří všem pracovníkům SRPŠ, kteří se podíleli na výzdobě sálu, občerstvení, práci s tombolou, se sháněním hudby a za příspěvek na šaty. Samozřejmě děkujeme našim rodičům, že nám umožnili zúčastnit se této slávy.
Zvládli jsme všechny skladby. Kluci vypadali jako opravdoví gentlemani a děvčata překrásné princezny. I přes nepříjemné chřipky a horečky jsme tančili s nadšením a celý ples jsme si užili. Tento večer se stal kouzelným nejen pro nás, ale i pro naše rodiče. Byl to jeden z nejkrásnějších okamžiků, které jsme za devět let zažili.

Lucie Slováčková, žákyně 9.A

FotogalerieNaše škola je zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj, vzděláváníNaše škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem