Polonéza 2020

28/02/2020

Dne 25. 1. 2020 se uskutečnil na KD PLES SRPŠ při ZŠ Bzenec. Tento ples zahájili deváťáci (v rekordním počtu žáků 44) slavnostním předtančením. Sál byl obklopen tmou a tréma stoupala. Rozsvícením svíček, se kterými jsme také tančili, zazněly tóny hudby. Také jsme pronesli zahajovací řeč s poděkováním paní učitelkám, které s námi celou choreografii 4 měsíce nacvičovaly: Mgr. Martě Ondryskové a Mgr. Veronice Uhrinové. Velké díky patří všem pracovníkům SRPŠ, kteří se podíleli na výzdobě sálu, občerstvení, práci s tombolou, se sháněním hudby a za příspěvek na šaty. Samozřejmě děkujeme našim rodičům, že nám umožnili zúčastnit se této slávy.
Zvládli jsme všechny skladby. Kluci vypadali jako opravdoví gentlemani a děvčata překrásné princezny. I přes nepříjemné chřipky a horečky jsme tančili s nadšením a celý ples jsme si užili. Tento večer se stal kouzelným nejen pro nás, ale i pro naše rodiče. Byl to jeden z nejkrásnějších okamžiků, které jsme za devět let zažili.

Lucie Slováčková, žákyně 9.A