Rozloučení se žáky 9. ročníků

15/07/2016

Poslední den školního roku 2015-2016 byl zároveň posledním dnem povinné školní docházky pro žáky 9. tříd. Slavnostní rozloučení s „deváťáky“ se konalo za přítomnosti ředitele školy Mgr. Bc. Jiřího Adamce, místostarosty města Bzence Ing. Ivana Černého, , třídních učitelek Mgr. Hany chmelové a Mgr. Marty Ondryskové, zástupkyně SRPŠ p. Věry Křivánkové a zástupkyně ředitele PhDr. Ilony Tranžíkové.

V krátkém programu vystoupili žáci se svými proslovy, v nichž zavzpomínali na uplynulých devět let, zazněly tóny kytary, recitace i zpěv.

Pan ředitel i pan místostarosta popřáli žákům hodně ětěstí do budoucna a vyjádřili přání, aby na svou školu a své město vždy rádi vzpomínali.

Paní V. Křivánková jménem SRPŠ předala vybraným žákům knižní odměny, pan místostarosta pak předal všem absolventům pamětní listy jako vzpomínku na devět let strávených v bzenecké základní škole.