Soutěž v aerobiku 2017

30/05/2017

SOUTĚŽ   V  AEROBIKU

V sobotu 20.května 2017 proběhla v tělocvičně ZŠ Bzenec soutěž v aerobiku. V úvodu vystoupily mažoretky 2. a 3. třídy se skladbou Via Sofia  a dívky z kroužku aerobiku se skladbami Pět minut v Africe, No Money a Ego.         Soutěž byla rozdělena do 4 kategorií podle věku. Nejmladším dětem předcvičovala cvičitelka Aneta Jemelíková, starším dívkám cvičitelka Marcela Žůrková. O přestávkách vystoupily gymnastky z klubu ve Veselí nad Moravou, Sabina a Lenka se skladbou Toulavá a mažoretky Nela a Lucka se skladbou Cheap Thrills. Děti si mohly zasoutěžit s balonky i  obručemi .

I. kategorie

1.Tamara Austová          4.Valentýna Kuchařová

2.Nelly Zelená                   5.Elena Pekárková

3.Jitka Burešová               6.Kamila Faltýnková

Miss sympatie  Valentýna Kuchařová

II. kategorie

1.Lucie Varadinková           4.Radana Břečková

2.Eliška Stočková               5.Sabina Jemelíková

3.Nella Klobásková             6.Kateřina Vratislavská

Miss sympatie   Eliška Stočková

III. kategorie

1.Lucie Látalová                    4.Barbora Kusáková

2.Justýna Vránová                 5.Anna Černá

3.Patricie Dobřecká                6.Barbora Kozumplíková

Miss sympatie   Justýna Vránová

IV.kategorie

1.Lenka Lundová

2. Sára Tomiová

3. Aneta Jemelíková

Miss sympatie  Aneta Jemelíková

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci soutěže, a sponzorům, díky nimž získali soutěžící krásné ceny.

Sponzoři: SRPŠ při ZŠ Bzenec, Městský úřad Bzenec, p. Táňa Lagová,  Wiky s.r.o Bzenec, Sádrointeriér P.Šmach, Květinářství Jasmína D,Třísková, Restaurace Krystal p.J.Horňák, p. P.Trlida, p.M.Klobásková,  SYSCOM  Bzenec

PaedDr. M. Kosířová