Soutěž v aerobiku 2018

06/06/2018

Soutěž v aerobiku 2018

V sobotu 19. května 2018 proběhl v naší škole další ročník soutěže v aerobiku. Soutěžilo se ve třech kategoriích: 1. – děti z mateřských škol, žáci 1. a 2. třídy, 2. – žákyně 3. a 4. tříd, 3. – žákyně 5. až 8. tříd. Letošní novinkou se stala soutěž maminek, které vytvořily čtvrtou kategorii a s chutí si společně zacvičily. Součástí programu byla i další vystoupení – mažoretky, nesoutěžní představení aerobiku, moderní gymnastky (včetně naší bývalé žákyně Alice Jakšové), nechyběly dovednostní soutěže.

Díky sponzorům se podařilo zajistit pěkné ceny nejen pro vítěze, ale pro všechny, kdo se soutěže zúčastnili.

Velké poděkování patří hlavní organizátorce soutěže, paní učitelce PaedDr. Miroslavě Kosířové, stejně jako dalším vyučujícím, cvičitelkám, porotcům i sponzorům.

Výsledkovou listinu soutěže naleznete: zde