Vánoční akademie 2017

13/12/2017

VÁNOČNÍ AKADEMIE 2017

7.12.2017 jsme na naší základní škole ve Bzenci měli Vánoční akademii, kterou vedli naši spolužáci z 9.tříd. Akademie se zúčastnily téměř všechny třídy, až na některé. Hlavními uvaděči byli: Klára Pavlíčková, Nikola Fuchsová, Kristýna Pipingerová, Pavlína Tesařová, Marek Smištík, Adam Okénka, Jan Gistr a Viktor Strážnický. Někteří žáci 9. tříd také vystupovali jako TUČŇÁCI spolu s prvňáčkama z obou prvních tříd  Mezi nimi jsem byla i já. Děti z druhých tříd měli vystoupení jako ESKYMÁCI. Třetí třídy měly moc hezké vystoupení na vánoční písničku, na kterou tančili. Čtvrté třídy měly taneční vystoupení jako ELEGÁNI a tanec s KUFRY NA LETIŠTI . Páťáci z obou tříd dělali představení 5.A nám předváděli tradice z různých koutů světa, a 5.B měli scénku u Vánočního stromečku. Děti ze šestých tříd si připravili originální vystoupení, kde nám každý předvedl něco, co ho baví, ukázali nám např. gymnastiku , ježdění na Freestyle koloběžce , fotbal , a plno dalšího . Sedmé třídy nám přiblížily tanec např. z Polynésie a dalších koutů světa. Osmé třídy si na naši akademii nic nepřipravily. Celá letošní akademie byla ve stylu vánočních písniček, zvyklostí , a plná vánočního ducha. Tato akademie pro nás deváťáky byla poslední na základní škole, a tak jsme si ji všichni moc užili. Akademie se mi moc líbíla, tak jako každý rok .Achtěla bych poděkovat všem kteří ji ať uváděli , vystupovali, a nebo se nějakým způsobem podíleli za krásný zážitek.

Tereza Matějová 9.B