Vybíjená - postup do celostátního finále!!!

18/05/2018

Bzenec je nejlepší!!!

Jedním z nejpopulárnějších sportů na naší škole je bezesporu vybíjená. Žáci se již od prvních ročníků pomalu učí nejen pravidlům, ale hlavně získávají dovednosti potřebné pro míčové hry. Tyto pak mohou zúročit v okrskovém turnaji vybíjené, jehož je naše škola po několik let pořadatelem. Pod záštitou ASŠK tedy opět letos proběhlo okrskové kolo a okresní kolo, ve kterém naprosto nečekaně zazářila naše děvčataJ. Ale největším překvapením pro všechny bylo jejich vítězství v krajském kole, které proběhlo dne 17.5.2018. Děvčata bojovala jako lvice. Ale je nutno pochválit i chlapce, kteří povzbuzovali, jak řekl jeden z nich: „o dušu“J. Dívky tedy postupují do 11. republikového finále AŠSK ČR, které proběhne 11.- 12.června 2018. Držte nám palceJ!!!

Mgr. Klára Těthalová