Bílé Karpaty - Milovník z pařezin - MŠ I

24/11/2021

BÍLÉ KARPATY

Po delší době nás navštívila 24.11. 2021 v naší MŠ lektorka ze Vzdělávacího a informačního střediska ,,Bílé Karpaty“ s programem pro předškolní děti ,, Milovník z pařezin‘‘ . Dětí získaly nové poznatky o lese, co vše nám les poskytuje, jak dlouho roste, proč je pro nás důležitý. Děti si také poskládaly lesní puzzle, vypracovaly si pracovní list, na kterém hledaly a spojovaly stejné listy a hledaly cestu motýlkovi na kytičku. Seznámily se i se životem brouka roháče a jeho životním cyklem. Na závěr děti s nadšením shlédly krátkou pohádku     ,, Milovník z pařezin‘‘ o životě roháče, zahranou ve spolupráci s p. učitelkami z naší MŠ, kterou děti ocenily velkým potleskem. Věříme, že proběhne další setkání s lektory VIS     ,, Bíle Karpaty“, na které se děti, i my dospělí, moc těšíme.

Kolektiv MŠ I