Dráček papíráček

19/11/2019

DRÁČEK PAPÍRÁČEK

Na letošní podzimní tvoření jsme s dětmi upekli jablíčkový štrůdl, uvařili voňavý ovocný čaj a pro maminky nachystali i kávu. Na stolech ve výtvarné třídě byly přichystané barevné papíry, nůžky, provázek, krepový papír, lepidla a různé drobné ozdůbky. Děti se nemohly už dočkat až společně s maminkou nebo tatínkem začnou tvořit Dráčka Papíráčka. Bylo radost se dívat, jak jim jde práce od ruky. Někdo si vybral barevný papír, jiný bílý a dráčka si pak domaloval. Mašličky na ocásku vesele hýřily barvami a za chvíli byli dráčci na světě. Všichni měli velkou radost, jak se jim dráčci povedli. Na závěr přišla malá sladká odměna za veliké snažení. Dráčci se na nás usmívají hned ve vchodu do MŠ. Všem kdo přišli, děkujeme za účast na společném tvoření a těšíme se na další setkání.

Radka Holková, Ivona Tomaštíková MŠ III. Pastelka