MŠ III v novém

01/10/2019

MŠ III. V NOVÉM KABÁTKU

Od školního roku 2019/2020 má MŠ III úplně nový kabátek, a to na adrese Kasárna 500 Bzenec. Tato třída má název Pastelka. Nové prostory se mohou pochlubit velkou plochou, která je rozdělena na část pro stolování, tvoření, hraní, a část odpočinkovou. Při vytváření jednotlivých koutů byl brán ohled jak na chlapce a děvčata, tak i na to, že jde o věkově smíšené oddělení. S novým školním rokem bude v naší MŠ s nejmenšími dětmi pomáhat i chůva. K MŠ náleží krásná zahrada, která má dostatek herních prvků pro děti. V blízkosti MŠ se nachází hřiště, které budeme využívat nejen k jízdě  na odrážedlech a kolech, ale také k míčovým a pohybovým hrám. Nedaleká ZŠ dětem poskytne možnost cvičení v tělocvičně. Věříme, že se dětem v MŠ bude líbit, najdou zde nové kamarády a prožijeme společně krásné chvilky a chviličky.

Děkujeme tímto všem, kteří se podíleli na organizaci při stěhování, vybavení a realizaci nových prostor.

Radka Holková a Ivona Tomaštíková, MŠ III. Pastelka, Kasárna 500, Bzenec