Prázdniny ve školce

02/09/2020

PRÁZDNINY V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Pobyt ve školce v období letních prázdnin se nesl v přírodním duchu – co nejvíce času se trávilo venku na čerstvém vzduchu. Když se děti rozeběhly po školní zahradě, bylo to pro některé z nich nové prostředí, jelikož se v MŠ I. setkávaly děti ze všech bzeneckých školek. Pojďme se podívat, jaká dobrodružství děti zažívaly...

Horolezci neopovrhli horolezeckou šikminou, kterou mrštně zdolali, aby se dostali k tajemnému tunelu. Za ním visel nad propastí lanový most, který museli překonat a až po té se mohli sklouznout dolů do údolí.

Princezny se procházely po zahradě, schovávaly se v domečku z proutí či se nechávaly ukolébat na houpačkách.

Stateční dobrodruhové se vydali na cestu do oblak po barevné pavučině. Jen ti nejsmělejší se dotkli na vrcholu čarovné železné koule a bez problémů pak zdolali cestu dolů.

Malé maminky se chopily kočárků a vozily svá panenkovská miminka po trávníku a ty odvážnější, se vydaly i na nově zbudovaný kopec.

Archeologové se ponořili do vykopávek skrytých v příjemně chladném písku. Někteří byli tak pečliví, že je pod vrstvou písku nebylo ani poznat.

Nechyběli ani malíři, kteří pestrobarevnými křídami dotvářeli obrazce vytvořené v novém chodníku. K hadovi tak přibyly malé žížalky a parník se dostal do vlnobití.

Pokud bylo veliké horko, ovlažily se děti čerstvou vodou či se schovaly do modrobílých stanů a chvilku si ve stínu odpočinuly. Byly to opravdu pestré prázdniny strávené spolu s kamarády ze školky.

Kolektiv MŠ I.