Říjen v JABLÍČKÁCH

31/10/2022

Říjen v JABLÍČKÁCH

Letošní podzim barvami hýří a nám dopřává se rozplývat nad pestrobarevnými odstíny své čarokrásné palety. Když nám zasvítí slunce, listy stromů se předhánějí ve své malebnosti. Tohle se nám na podzimu líbí. A proto jsme se snažili užívat si i pobyt venku. Naši mateřskou školu obklopuje zahrada, která svou rozlehlostí skýtá velkou škálu užití. Sbírali jsme přírodniny, z listí jsme vyrobili dráčkovi stužku a krásný podzimní věnec. Pomocí kaštánků jsme se učili počítat. Procvičovali jsme barvy a tvary. Povídali si o zvířátkách, houbách a lese. Potěšili jsme se podzimními barvami, prošli se zlatým listím, které nám šustilo pod nohama. I přes podzimní plískanice jsme si měsíc říjen náramně užili.

Zita Koutná, Anna Marie Fialová, Soňa Leznová z MŠ I - třída JABLÍČKA