Únor ve HVĚZDIČKÁCH

28/02/2023

Únor ve HVĚZDIČKÁCH

Druhý měsíc – únor krátký, pouští zimu svými vrátky… i my jsme pomalu pouštěli zimu vrátky, jelikož nám letošní únor moc sněhu nenadělil. A to málo, co nadělil, toho jsme řádně využili. Rázem jsme se ocitli mezi sportovci a obeznámili jsme se s některými zimními sporty. Pak ale sníh zmizel. Nezbylo nám nic jiného, než si ho vyrobit ze škrobu a pěny na holení. Po rozloučení se sněhem jsme se vydali do země masek a užili jsme si maškarní bál. Masek bylo nepočítaně a všichni jsme si užili dopoledne plné her, soutěží a tanečků. Ze země masek jsme se vydali do lesa a poznávali lesní zvířátka. Ke konci měsíce k nám přišla praktikantka, která nás seznamovala s některými povoláními. I když byl únor krátký, vychutnali jsme si ho plnými doušky.

Zuzana Blažková, Mgr. Monika Höhnová, Mgr. Klára Presová