Vyprávěj mi pohádku, MŠ III., třída Pastelka

31/03/2022

VYPRÁVĚJ MI POHÁDKU, MŠ III., třída PASTELKA

I v dnešní moderní době plné techniky, mobilních telefonů a televizí, by měla mít dětská knížka místo v každém dětském pokojíčku. Vždyť takové čtení pohádky na dobrou noc má své kouzlo. V naší mateřské škole čteme dětem pohádky před spaním po obědě. Knížky vybíráme z naší knihovničky nebo si je půjčujeme z knihovny ve Bzenci.  Tam nám vždy dobře poradí paní knihovnice Jitka Navrátilová. Už se těšíme až se za ní zase vypravíme. Děti si pohádky nejen vyslechly, ale také si zahrály divadélko. Byla to pohádka „O řepě; Boudo, budko; O slepičce a kohoutkovi a O perníkové chaloupce„. Děti si Březen, který je měsícem knihy moc užily.

Radka Holková, Ivona Tomaštíková, MŠ III., třída Pastelka